Pewna wygrana z Mall.pl

Dzisiaj Wielka Niewiadoma zmierzy się w meczu pucharowym z drużyną z pierwszej ligi - MALL.pl. Mecze pucharowe żądzą się swoimi prawami i czasami bywa tak że to faworyt przegrywa z zespołem dużo słabszym, tym bardziej że drużyna MALL.pl nie straciła żadnego punktu w swojej lidze, wygrywając wszystkie do tej pory. W roli faworyta Wielka w lidze przegrała już jedno spotkanie i raz zremisowała.

Mecz na dobre się nie zaczął a po ładnej akcji zakończonej strzałem Andrzeja Jaskowskiego na prowadzenie wyszła Wielka Niewiadoma. Po stracie gola MALL.pl próbowało szybko odpowiedzieć lecz zawodnicy tego zespołu strzelali niecelnie bądź pewnie między słupkami interweniował Maciej Sierakowski.Zespół faworyta czekał na swoje kolejne szanse aż wreszcie po szybkiej kontrze trafia Arkadiusz Matyszczak podwyższając prowadzenie swojej drużyny. MALL znów chciało się odgryźć lecz końcówka należała do Niewiadomej, bramki dla tej ekipy jeszcze w tej połowie zdobyli Grzegorz Koreckia także Tomasz Markowski i tym samym pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:0. Po zmianie stron na boisku aktywniejszy był zespół MALL, znów dobrze bronił co prawda Sierakowski lecz wreszcie pokonał go Andrzej Lewkowicz zdobywając honorowe trafienie dla swojej drużyny. MALL miało jeszcze kolejne okazje których już nie udało się wykorzystać. Gole do końca meczu zdobywała już tylko Wielka Niewiadoma, hat-tricka w tej odsłonie skompletował Korecki, zdobywając dwa gole w ostatniej minucie meczu,a dwa gole na swoim koncie dołożył jeszcze bardzo aktywny w całym meczu Damian Madej.Także z dwoma bramkami mecz zakończył Jaskowski by jedno trafienie Tomasza Markowskiego dało nam ostatecznie wynik 11:1. Wielka Niewiadoma okazale wygrywa i awansuje do ćwierćfinału gdzie czeka na kolejnego rywala.Kolejny raz liga pokazuje jaka panuje przepaść pomiędzy drużyną z ekstraklasy a pierwszą ligą.

Następnego dnia w niedziele Wielką Niewiadomą czeka mecz ligowy z drużyną TEAM MAŚLICE, i by myśleć o grze w najlepszej czwórce WN musi ten mecz wygrać.

Zawodnikiem meczu został znakomicie broniący bramkarz Wielkiej Niewiadomej – Maciek Sierakowski.

Bramki dla WN strzelali Grzegorz Korecki 4, Damian Madej 2, Andrzej Jaskowski 2, Jakub Fornal, Tomasz Markowski, Arkadiusz Matyszczak po 1 trafieniu.

Honorowe trafienie dla zespołu MALL.pl zdobył Andrzej Lewkowicz.